Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu Kentsel Dönüşüm Çalışmalarını İnceledi

mustafa panancıoğlı
mustafa panancıoğlı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Battalgazi Mahallesinde devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceleyerek, gelinen son durumla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Dr. Palancıoğlu, “Bu başarılı proje ile beraber vatandaşlarımızın huzurla yaşayacağı şehir merkezinde bir mahalle yeniden dönüşerek daha nitelikli bir hale geldi” dedi.

Battalgazi Mahallesi’nde kentsel dönüşüm çalışmalarının devam edeceğini hatırlatan Melikgazi Belediye Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu; “Eski ismi Küçükali Mahallesi yeni ismi Battalgazi olan mahallemizdeyiz. Burada büyük bir kentsel dönüşüm gerçekleşiyor.

Gecekondu olan tek katlı binalar; yeşil alanı, sosyal tesisi, yolu ve otoparkıyla çok güzel ve nezih bir hale geldi. Birkaç senedir devam eden projenin son aşmasına gelindi. Şuanda çevre düzenlemesi, oto parkları ve çocuk oyun grupları yapılmaktadır. Battalgazi Mahallemizde kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam edecektir.

Yolunu otoparkını hızlı bir şekilde tamamlayarak vatandaşlarımızın huzurla oturmasını sağlayacağız. Tüm Melikgazi halkına Hayırlı olmasını dilerim. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’a ve bu projenin yapımında emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*