Toki Tarafından yapılan Kumsall Factory AVM’ye ziyaretçi akını

kumsall factory avm
kumsall factory avm

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet

Çolakbayrakdar KUMSALL FACTORY

AVM ‘yi ziyaret etti.

Toki tarafından yapılan ve açılışına sayılı günler kalan Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük Alışveriş merkezi olarak hizmet verecek olan KUMSMALL FACTORY AVM’yi ziyaret etti.

Kocasinan Belediye Baskanı Ahmet Colakbayrakdar yakında açılacak olan Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük AVM’si olan KUMSMALL FACTORY AVM’nin çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çolakbayrakdar, yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı. TOKİ tarafından yapılan KUMSALL FACTORY AVM Klasik Avm ve Mobilya konseptinin bir araya getirilmesinden dolayı Türkiye’de bir ilk olacak.

Üretilen Mobilyanın ön plana çıkarılacağı KUMSMALL FACTORY AVM halı, perde, aydınlatma ev tekstili vb. gibi tamamlayıcı sektörlerle birlikte Kayseri ve Bölgesindeki illerde perakendenin tek adresi olacak. Yılın 365 günü açık fuar mantığı ile yurt içi ve yurt dışına özellikle Mobilyanın toptan satılması için pazarlama faaliyetlerinin yapılacağı AVM’de Bölgenin en büyük kapalı eğlence alanın yanı sıra giyim ve ayakkabıdan, Yeme-içme fast food alanların da ülkemizin önde gelen perakendecileri yer alıyor.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: