İzmir Folkart kaçırılmayacak bir fırsat başlattı!

folkart
folkart

Folkart İzmir projelerinde kampanya var?

Türkiye’de pek çok inşaat firması konut satışlarında yeni bir döneme 0.99 faiz oranlarıyla kampanyalı satışlara başlamış durumda. İzmir konut projeleri kapsamında Folkart projelerinde kaçırılmayacak önemli bir kampanya başlatıldı. Folkart tarafından hayata geçirilen projelerde kampanya hızlı başladı.

Folkart İzmir konut projelerinde 4 farklı projesinde 0,99 faiz oranı ile ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fiyatlar uygulanıyor. Yeni başlayan kampanyanın reklam filmi ise yayınlanmaya başladı. Bu kapsamda Folkart tarafından inşaa edilen toplamda 4 projede geçerli olmak üzere 180 aya varan vadelerde 0,99 faiz oranları ile yeni bir ev sahibi olmak mümkün.

İzmir konut projeleri arasında Folkart’ın inşaa ettiği Folkart Vega, Folkart City, Folkart Line ve Folkart Yaka Evleri projelerinden 0,99 faiz oranları ile ev sahibi olunabilecek.

Folkart İzmir kampanya dahilinde olan projeler?

Şehrin En Parlak Yıldızı Folkart Vega

İzmir’in en iddialı projesi Folkart Vega fark yaratmaya merkezi lokasyonundan başlıyor. İzmir’in kalbinde olan bu proje denize 720 metre uzaklıkta, modern mimarisi ve panoramik körfez manzarasıyla sizleri bekliyor. Dünya markaları, farklı lezzetler, eğlenceli etkinlikler ve size özel fırsatlar, Folkart Vega’da sizleri bekliyor.

Hayatın İçinde Folkart City

Estetik mimarinin konforun buluştuğu FOLKART INCITY; alışveriş, spor, doğa ve eğlence ile şehrin dinamizmini birleştiriyor. Proje alanının %72’sini kaplayan yeşil alanları sayesinde binbir çeşit çiçek kokusunu evinizin içine getiriyor. Mevsim ister kış ister yaz olsun, açık ve kapalı yüzme havuzları ile evinizin konforunda havuz keyfi sizleri bekliyor.

Çizgisinde Kalite Var Folkart Line

Folkart Line’da yaşamak, her şeyden önce güvenli. İzmir’in depreme en dayanıklı lokasyonlarından birinde tasarlanan proje, Folkart ayrıcalığı ile hayata geçiyor. Şehrin tüm merkezlerine yakın oluşu, sunduğu sosyal imkanlar ve modern detaylarla Folkart Line’da yaşam “konforlu”, “kaliteli” ve “güvenli” sıfatlarıyla buluşuyor.

İzmir’in Yeni Değeri Folkart Yaka Evleri

İzmir’in en merkezi noktalarından birinde yer alan Folkart Yaka Evleri, Karşıyaka’da yeni, güvenli ve konforlu bir yaşam sunmaya hazır! 130 konut ve 13 ticari alanın yer alacağı proje, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleriyle Folkart kalitesini her metrekareye yansıtıyor. Folkart Yaka Evleri, adı üzerinde Folkart imzasını taşıyor.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: