İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde ‘arsa’ tartışması

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan ve mülkiyeti İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olduğu ileri sürülen arsanın satışı da, oturumda gündeme geldi. AK Partili üyeler, komisyonlardan geçen satış kararına karşı çıktı.

Konuya dair açıklama yapan Hüsnü Boztepe, İzmir’i 15 yıl boyunca yöneten Aziz Kocaoğlu’nun görev yaptığı döneme ilişkin, “Sayın Aziz Kocaoğlu’nun yer sattığını ben pek hatırlamıyorum. Biz geldik, şu son 6-7 aydır herhalde Seferihisar’dan kalma bir alışkanlık olacak ki neyimiz var neyimiz yok satılmaya başlandı. Bunlarla beraber şatoyu da satalım o zaman, ki oranın da satılmaması gerekiyor. Örnek olsun diye söyledim” dedi. Arazinin satışı, mecliste oy çokluğu ile kabul edildi.

Konuya dair açıklama yapan Hüsnü Boztepe, İzmir’i 15 yıl boyunca yöneten Aziz Kocaoğlu’nun görev yaptığı döneme ilişkin, “Sayın Aziz Kocaoğlu’nun yer sattığını ben pek hatırlamıyorum. Biz geldik, şu son 6-7 aydır herhalde Seferihisar’dan kalma bir alışkanlık olacak ki neyimiz var neyimiz yok satılmaya başlandı. Bunlarla beraber şatoyu da satalım o zaman, ki oranın da satılmaması gerekiyor. Örnek olsun diye söyledim” dedi. Arazinin satışı, mecliste oy çokluğu ile kabul edildi.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*