Türkiye Finans Katılım Bankası, Kamu Personeline Özel Kampanya Başlattı

Finans Katılım
Finans Katılım

Türkiye Finans Katılım Bankası kamu personellerine yönelik özel bir finansman kampanyasını duyurdu. Türkiye Finans Katılım Bankası kamu personeli olan müşterilerine yalnızca 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak bir kampanya imkanı sağlayacağını açıkladı.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından açıklanan finansman kar payı oranları Kamu personellerinin 120 ay vadeli konut finansmanı kullanımlarında uygulanacak kar payı oranı yüzde 0.79 olarak açıklandı. Kamu personellerinin 60 ay vadeli taşıt finansmanı kullanımlarında uygulanacak kar payı oranı yüzde 0.84 olarak açıklandı.

Kamu personellerinin 60 ay vadeli ihtiyaç finansmanı kullanımlarında uygulanacak kar payı oranı yüzde 0.89 olarak açıklandı.

ÖZEL FİNANSMAN BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Finans Katılım Bankası resmi internet sitesinden yapmış olduğu basın açıklamasında söz konusu finansmandan aşağıda yer alan çalışanların faydalanabileceğini duyurdu.


Devlet memurları ve işçileri, Devlet üniversitelerinde çalışan öğretim görevlileri, Kamuda çalışan avukat, hâkim ve savcılar Emniyet görevlileri Kadrolu askeri personel, Belediye ve belediye iştiraklerinde çalışanlar, Belediyelere ve İl/İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne bağlı veterinerler, Din görevlileri, Kamu ve özel banka çalışanları​.

İlan edilen kar payı oranları ile Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan taşıt, ihtiyaç yada konut finansmanı kullanacak olan kamu personelleri başvurularını bankanın internet sitesi üzerinden yada banka şubelerinden yapılabilir.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: