Konfor Mobilya İzmir Hastanelerine Yatak Desteğinde Bulundu

Konfor Mobilya İzmir Hastanelerine Yatak Desteğinde Bulundu
Konfor Mobilya İzmir Hastanelerine Yatak Desteğinde Bulundu

Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticilerinden Konfor Mobilya, 1 Haziran’da normalleşme sürecinde ikinci aşamaya geçilmesiyle birlikte, AVM’ler de dahil olmak üzere tüm mağazalarında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Koronavirüs salgını döneminde hızla hayata geçirdiği tedbirlerle ‘Önce İnsan Sağlığı’ yaklaşımını benimseyen şirket, yeni dönemde de koronavirüse karşı tüm iş alanlarında kesintisiz önleyici tedbirler almaya ve uygulamaya devam ediyor.

Konfor Grup CEO’su Ersin Serbes, mağazalarında müşteri kabul etmek için Sağlık Bakanlığı ve AVM yönetimleri ile koordineli biçimde tüm önlemleri aldıklarını belirterek, “Sosyal mesafe kuralları gereğince müşteri ve çalışan güvenliğini gözeten mimari mağaza düzenlemeleri yapıldı. Mağazalarımıza, metrekarelerine oranlı olarak müşteri girişi sağlanabiliyor. Tüm noktalarda el dezenfektanları bulunduruluyor. Pandemi sürecinde devreye aldığımız WhatsApp ve Ücretsiz telefonla mimari destek hattı gibi hizmetlerimiz de devam ediyor” dedi.

“Hedeflerimizi küçültmeden yılı tamamlayacağız”

Pandeminin olumsuz etkilerinin tüm dünya ekonomileri üzerinde de hissedildiğini vurgulayan Serbes, “Salgının yarattığı krize karşı, ülkemizde önemli ekonomik tedbirler alınıyor. Şirket olarak, her zaman üretim imkanlarımızla sorumluluk almaya ve yardıma hazırız. Tüm paydaşlarımızla birlikte dayanışma içerisinde, hedeflerimizi küçültmeden yılı tamamlayacağımızı düşünüyoruz” diye konuştu.

Sağlık çalışanlarına %20 indirim

En ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar yüzde 20 indirim imkanı sağlayan Konfor Mobilya, sosyal sorumluluk yaklaşımı doğrultusunda medikal standartlarda özel hasta yatağı üreterek, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağışladı. Konfor Grup CEO’su Ersin Serbes ve üst düzey yöneticiler, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Burak Öztop’u makamında ziyaret ederek yatakların teslimatını gerçekleştirdi.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: