Bursa Orhangazi’de TOKİ 4. Etap Konut Projesi tamamlandı

Bursa Orhangazi
Bursa Orhangazi

Bursa Orhangazi ilçesinde, yapımı tamamlanan 292 adet konut, cami ve ticaret merkezinden oluşan TOKİ 4. Etap Konut Projesi’nin inşaat çalışmaları tamamen bitti. İnşaatı yürüten yüklenici firma iş teslimini Emlak Konut’a yaptı.

TOKİ 4. Etap Projesi’nde çalışmalar tamamlandı

Yapımına 2019 yılı sonlarında başlanan 292 adet konuttan oluşan TOKİ 4. Etap Projesi’nde çalışmalar tamamlandı. Alt yapı, doğalgaz, konut içi yol ve peyzaj çalışmalarının da tamamlandığı TOKİ’de, inşaatın yüklenici firması tarafından Emlak Konut’a teslimi yapıldı. 2+1 ve 3+1 tipi toplam 292 konut ile cami ve ticaret merkezinin kesin kabulü yapıldı. Konutların teslimi için ise arada hiçbir engel kalmadı. Konutların hak sahipleri ise konut teslimlerini bekliyor.

Kabulü yapılan konutların hak sahiplerine teslimi için ise TOKİ’den haber bekleniyor. Firma yetkilileri Orhangazi Belediyesi’nin devreye girmesi ile konutların teslim sürecinin hızlandırılabileceğini belirtirken, daha önce yapılan açıklamada konut teslimlerinin Şubat ayı sonunu bulabileceğini belirtilmişti.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*