Ev alacaklar için ortak konut kredisi kampanyası başlatıldı

Avantajlı Konut Kredisi Kullanımlarında Tapu Şartına Dikkat
Avantajlı Konut Kredisi Kullanımlarında Tapu Şartına Dikkat

Ziraat Bankası tarafından ortak konut kredisi kampanyası başlatıldı. Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasında “Ortaklaşa Konut Alımlarında Bankanız Yanınızda!” sloganı kullanıldı.

Ziraat Bankası tarafından duyurulan bu kredide ortak konut kredisine başvuru yapılması durumunda birden çok kişinin gelir beyanıyla yüksek tutarlarda taksitleri kolayca ödeme imkanı verildiği belirtildi. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada;

“Ortak Konut Kredimize hemen başvurun, birden çok kişinin gelir beyanıyla yüksek tutarlarda taksitleri kolayca ödeme imkânlarından yararlanın.”

KİMLER YARARLANABİLİR?

Söz konusu kredi kampanyasına başvuruların Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapılacağı belirtildi. Yapılan açıklamada düzenli geliri bulunan en az 2, en fazla 5 kişinin bir araya gelerek konut alımlarının kredilendirildiği belirtildi. Ayrıca açıklamada ortaklardan biri, birkaçı ya da tümüne kullandırıldığı vurgulandı.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Ekspertiz değeri 500.000 TL ve altında olan konutlara ekspertiz değerinin %90’ına kadar, 500.000 TL’nin üzerinde olan konutlara ise ekspertiz değerinin %80’ine kadar 120 aya varan vadeler ile kredi kullanabilirsiniz.

Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Şubelerimizce gerekli görülmesi hâlinde ek teminat istenebilir.

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası* ürünlerini sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş., konut ve zorunlu deprem sigortası ürünleri ise Türkiye Sigorta A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile Türkiye Sigorta A.Ş. acentesidir.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: