TOKİ Konut Satışları Başlıyor! İşte kura başvuru tarihleri…

toki
toki

TOKİ, 7 şehirde 14 bin liradan başlayan peşinat ve aylık 389 TL taksitle ev sahibi olma imkanı sunuyor. Uygun ödeme koşullarına sahip konutlar, başvuruların ardından kura çekimiyle sahiplerine teslim edilecek. İşte, 2021 yılı TOKİ kampanyaları…

TOKİ tarafından 2021 yılı için yeni konut satış ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Yeni yılın ilk kampanyasında, 7 il için sadece 14 bin liradan başlayan peşinat ve aylık 389 TL taksitle konutlar satışa çıkarılıyor. Düşük ve orta gelirli vatandaşlar için inşa edilen konutlar, kura çekimiyle sahiplerini bulacak.

TOKİ HANGİ İLLERDE KONUT SATIŞI YAPACAK?

2021 yılına ait yeni konut projeleri ilanları yayımlayan TOKİ alt gelir grubu ailelere kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sundu. Başlatılan kampanya kapsamında 7 ilde yer alan kişilere sadece 14 bin lira peşinatla ev sahibi olabilecekleri çok sayıda ev ilanı yayımlandı.

Toplu Konut İdaresi tarafından satışa sunulan alt gelir grubu ucuz konut ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında aralarında Çorum, Denizli, Karabük, Niğde, Rize, Van ve Zonguldak’ın yer aldığı 7 ilde ucuz konut satışı yapılacağı duyuruldu.

TOKİ tarafından satışa sunulan konut projesi peşinat tutarı Niğde Altunhisar konut projesi alt gelir grubu için belirlenen 14 bin lira olurken, en düşük aylık taksit tutarı ise 389 TL olarak açıklandı. Projeden konut satın almak isteyen kişiler başvurularını Ziraat Bankası Altunhisar Niğde şubesi üzerinden yapabilecek.

TOKİ tarafından satışa sunulan tüm konut projeleri, toki.gov.tr resmi internet sitesi üzerinden ilan edilmekte olup, konut başvuruları ilanlarda belirtilen Ziraat Bankası ve Halkbank şubeleri üzerinden konut peşinatı tutarı ile kabul ediliyor.

TOKİ’nin konut satışı için kura çekilişi yapacağı illerin listesi şöyle:

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*