ProManage Cloud Japonya’da Büyük İlgi Gördü

Akıllı üretim
Akıllı üretim

Akıllı üretim yönetimi teknolojisiyle fabrikalara çağ atlatan Doruk, Chicago merkezli ProManage Corp. şirketi bünyesinde Asya-Pasifik bölgesi partneri ITO Corp. ile Smart Factory Expo’ya katıldı

ProManage Cloud Japonya’da Büyük İlgi Gördü

Teknoloji markası Doruk’un Amerika’da yer alan ProManage Smart Manufacturing Solutions Corp. şirketi, Japon partneri ITO Corp. ile 20-22 Ocak tarihlerinde Tokyo’da gerçekleştirilen Smart Factory Expo’ya katıldı. Sektör devlerini bir araya getiren etkinlik, hibrit olarak hem online hem de sahada gerçekleştirildi.

ProManage Corp., yapay zekâ ve artırılmış gerçeklik teknolojileriyle tam entegre dünyadaki tek akıllı üretim yönetimi sistemi olan ProManage’ın yanı sıra her ölçekten işletme için uygulanabilecek kolaylığa sahip ProManage Cloud ürününü de fuarda tanıttı. IoT temelli bir MES MOM sistemi olan ProManage Cloud ile işletmeler darboğaz ve kayıplarını hızlı ve kısa sürede çözerek akıllı fabrikalar arasında yerlerini alabiliyor. 2021 yılı itibarıyla her ölçekten işletmenin dijitalleşmesini sağlamaya aday olan ProManage Cloud, Türkiye pazarına sıcak bir giriş yaparak dijitalleşmede oyunun kurallarını değiştirmeye başlayacak.

Akıllı üretim yönetim sistemi alanında birçok başarıya ev sahipliği yapan Doruk, bu yıl Amerika merkezli şirketi ProManage Corp. ve Asya Pasifik pazarında birlikte rol aldığı Japon partneri ITO Corp. ile bir kez daha Smart Factory Expo’ya katıldı. Tokyo Big Sight’ta (Tokyo Uluslararası Gösteri Merkezi) 20-22 Ocak tarihlerinde hibrit olarak hem online hem de sahada gerçekleştirilen fuarda; farklı ülkelerden birçok iş dünyası profesyoneliyle bir araya gelen ProManage Corp., katılımcılara özel olarak oluşturulan demo alanıyla yeni ürünü ProManage Cloud’u deneyimleme fırsatı sundu. Online standında ürün ve çözümlerini tanıtan ProManage Corp., katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Promanage Cloud ile her ölçekten işletme dijitalleşecek

2021 yılı itibarıyla her ölçekten işletmenin dijitalleşmesini sağlamaya başlayan ProManage Cloud, Türkiye pazarında dijitalleşme alanında oyunun kurallarını değiştirmeye hazırlanıyor. Japonya’daki Smart Factory Expo’da katılımcıların deneyimine sunulan ve büyük ilgi gören ProManage Cloud, küresel pazarda rekabette öncü ve dijitalleşen dünyada yeni oyun kuruculardan biri olmak isteyen her işletme için birçok avantajı bünyesinde barındırıyor.

Geleceğin kâğıtsız işletmelerinde arızalar azalacak, kalite artacak

Dünyadaki ilk IoT tabanlı MES MOM sistemlerinden biri olan ProManage, bugün içinde birçok sanayi devi olan 300’den fazla işletme tarafından kullanılıyor. Bu sistemin küçük işletmeler tarafından da kullanılması için hız kesmeden çalışan marka, yeni ProManage Cloud ürünüyle işletmelerin verimliliğinin artmasına ve Endüstri 4.0’a hazırlanmalarına katkıda bulunacak.

Akıllı üretim yönetim sistemleri alanındaki 23 yıllık deneyimin ışığında tasarlanan ProManage Cloud ile makine arızası ve arıza süresinde azalma, daha hızlı müdahaleyle arıza yanıt sürelerinde iyileştirme ve kalite oranında artış sağlanıyor. Manuel veri girişi, dokümantasyon ve rapor hazırlama süreçlerinde zaman ve emek kayıplarının ortadan kaldırılmasını sağlayan sistem, kâğıtsız çalışma özelliğiyle hem işletmelerin maliyetlerini hem de doğayı koruyor.

Dünyanın neresinde olursanız olun işletmeniz bir tık uzağınızda

Sunucu sağlama, depolama ve bakım etkinlikleri yerine müşterilere ve üretime odaklanmaya olanak tanıyan güvenilir bulut platformu özelliğiyle ProManage Cloud; bu alanda yapılacak yatırımların, üretim proseslerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilme süreçlerinin kısaltılmasını sağlayarak kullanıcılarına dünyanın her yerinden işletmelerini yönetebilme imkânı sunuyor.

İşletmeler, ProManage Cloud’un kendilerine uygun paket seçenekleriyle dijital yolculuklarını başlatabiliyor. ProManage Cloud ile herhangi bir ek sunucu, veritabanı veya sistem lisans ücreti ödemesine gerek kalmadan dijitalleşmeye başlayan fabrikalar gerek geleneksel gerekse modern makineleri için geniş veri toplama seçeneklerine sahip oluyorlar.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: