TOKİ Kırşehir Konutlarında kura heyecanı yaşandı

TOKİ Kırşehir Konutları
TOKİ Kırşehir Konutları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesinde inşa edilecek konutların hak sahipleri, kura ile belirlendi. TOKİ Kırşehir Konutlarında 125 aile ev sahibi oldu.

TOKİ Kırşehir Konutlarında ilçede 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilecek 125 konutta hak sahiplerinin evleri kura çekilişi ile belirlendi. TOKİ Kırşehir Konutları Çiçekdağı Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen kura çekilişine, Kaymakam Erkan Adıbelli ile belediye başkanı Hasan Hakanoğlu da katıldı. Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, Allah oturacağınız daireleri size hayırlı eylesin. İnşallah güle güle oturmayı nasip eder. Bizler de Çiçekdağı Belediyesi olarak üzerimize düşen görevleri yapmaya çalışacağız diye konuştu.

Kaymakam Erkan Adıbelli ise, kura çekilişinin hayırlı olmasını dileyerek, ev sahibi olacaklara iyi günlerde oturmalarını diledi.

TOKİ’den Ev sahini olanlar mutluluklarını dile getirdi.

TOKİ Kırşehir Konutları kura çekilişi yapılarak hak sahiplerinin oturacağı daireler belirlendi.Ev hanımı Kevser Canser de (58), ”Çiçekdağı ilçesinde yaşıyorum. Bugün ev bize çıktı. Allah olmayanlara da versin. 2. kat 9 numaralı daire bize çıktı. İlk defa böyle bir şey oldu çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

İlk kez ev sahibi olan çiftçi Yaşar Özyakut (62), ”İlk defa ev sahibi oluyorum. Çok mutluyum. 3’üncü kat 13 numaralı daire bana çıktı. Herkese çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*