Sinpaş, 0.75 konut kredisi faiz oranı ile “ev alma zamanı” diyor

Sinpaş
Sinpaş

Konut kredisi ile satışlarda yaşanan artış, firmaların kredi faiz oranlarını firma bazında aşağı çekmesini sağladı. Bu firmalardan birisi de Sinpaş oldu. Sinpaş konut kredisi faizlerini 0.75’e çektiğini duyurdu.

‘Yatırım Yapacaksan Sinpaş’tan, Yuva Kuracaksan Sinpaş’tan’

Başlıklarıyla dikkat çeken kampanya da ‘Ev Alacaksın Sinpaş’tan’ sözüyle hem ev sahibi olmak isteyen müşteriye hem de gayrimenkul yatırımcılarına 0,75 vade oranıyla sesleniyor.

Geliştirdiği tüm özgün projeleriyle 45 yıldır istikrarlı büyümesi, kazanılan sayısız ödülle Sinpaş’ın hem marka hem de finansal kimliği büyütmüş hem de istihdam ve ekonomik kalkınmada aktif rol olarak Türkiye’ye değer katmıştır. Birbirinin tekrarı olmayan Sinpaş projeleri yatırımcısını kalkındırırken proje geliştirdiği lokasyonlarda da bölgenin gelişimine katkı sağlamıştır.

Üretmeye ve yatırımlarına ara vermeden devam eden Sinpaş GYO, inşaat sektöründe yarım yüzyıla yaklaşan deneyimin, ortakları ve müşterileri ile kurduğu duygusal bağın, projelerin lokasyon ve mimarisindeki seçiciliğinin ve özgün kurum kültürünün verdiği güçle liderliğini korumaktadır.

Sinpaş İstanbul’da Sinpaş Country, Queen Bomonti, Gökorman, Metrolife, Finans Şehir, Sinpaş Time Ankara’da Altınoran, Marina Ankara, Marina Towers, Ege Vadisi, Bursa’da Bursa Modern projelerinde satışlar devam ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*