TOKİ Konya Ardıçlı projesi kuraları ve sonuçları

TOKİ Konya Ardıçlı
TOKİ Konya Ardıçlı

TOKİ Konya Ardıçlı Sosyal Konut Projesinde Organize Sanayi çalışanları için kuralar çekilecek. TOKİ Konya Ardıçlı projesi Konya Büyükşehir Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğinde hayata geçirilecek olan Ardıçlı Sosyal Konut Projesi kura çekilişi tarihi belli oldu. TOKİ Konya Ardıçlı projesi kuraları ne zaman, saat kaçta çekilecek?

İşte detaylar…

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğinde hayata geçirilecek olan Ardıçlı Sosyal Konut Projesinde, Organize Sanayi Bölgeleri çalışanlarının kuraları 26 Temmuz Cuma günü çekilecek.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, bin 57 konutluk projede; diğer alıcı kategorisindeki başvurular, sosyal konutlar, en az yüzde 40 engelli olan vatandaşlar, şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimlerinin kura çekilişinin Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımı ile yapıldığını hatırlatarak, şimdi de başvuruları tamamlanan Organize Sanayi Bölgeleri çalışanlarının kuralarının çekileceğini söyledi.

TOKİ Konya Ardıçlı projsinde ev sahibi olmaya hak kazanacak 503 Organize Sanayi çalışanının Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 26 Temmuz Cuma günü saat 18.00’de yapılacak çekilişle belirlenecek.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*