Ziraat Bankası faiz oranları ve faiz hesaplaması

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Ziraat Bankası müşterilerinin birçok ihtiyacını karşılamak için avantajlı konut kredisi ürünü sunulmakta. Ziraat Bankası’nın başka kamu bankaları ile uygulanmış olduğu konut faiz oranı  %0.99 seviyesindedir.

Ziraat Bankası Yüzde 0.99 Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası kampanyalı yüzde 0.99 konut kredisi faiz oranlarını yanlızca konut ürün paketinde, maaş müşterilerine ve banka gayrimenkulü konut satışlarında kullanılmaktadır. Ziraat Bankası’nın %0.99 konut kredisi faiz oranlarından faydalanmak için emekli veya çalışan maaş müşterisi olmak ya da banka gayrimenkullerinden birini alması gerekmektedir. Ziraat Bankası %1.19 Faiz Oranlı Konut Kredileri Ziraat Bankası kampanyalı faiz oranlarının dışında uygulamış olduğu son indirimin ardından %1.19 faiz oranı ile kullanılmaya sundu.

Banka Kentsel Dönüşüm Konut Kredisi, Ortak Konut Kredisi, İnşaat Tamamlama Konut Kredisi ve Oyak sahibi olanlara özel konut kredileri dahilinde ise %1.19 faiz oranı ile 15 sene vadeye kadar konut kredisi kullanılabilmektedir.

Ziraat Konut Kredisi Hesaplama Ziraat Bankasının kampanyalı olan faiz oranı ile 150.000 TL tutarında 15 sene vadeli konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık taksit tutarları yaklaşık olarak 1.800 TL olamakta.

Kredinin vade sonunda masraflar haricinde toplam geri ödemesi ise 321.000 TL oluyor.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*