KİPTAŞ Çatalca Konut Sakinleri Dernek Kurdular

KİPTAŞ Çatalca
KİPTAŞ Çatalca

KİPTAŞ Çatalca konutları sakinleri daha yaşanabilir bir ortam oluşturmak için birlikte Çatalca KİPTAŞ konutları sosyal yardımlaşma kültür ve dayanışma derneğini kurdular. KİPTAŞ Çatalca konutları sosyal yardımlaşma kültür ve dayanışma derneği yönetimine kurucu dernek başkanı olarak Sinan ŞİMŞEK olmuştur.

KİPTAŞ Çatalca Başkanı Sinan Şimşek ile beraber,

Genel sekreter Mehmet YÖRÜK, basın ve medyadan sorumlu İlyas ERDOĞAN, eğitimden sorumlu Harun KARAYILAN, sağlıktan sorumlu Ali EREN, sosyal işlerden sorumlu Uğur ÇİFTÇİ, hukuktan sorumlu Sinan SOYLU, sayman Süleyman ERGİN görev yapmaktadır.

Başkan Şimşek “Hedefimiz sizlerin desteği ile Çatalca KİPTAŞ Konutlarını daha iyi yaşanabilir bir site haline getirmek. Ekibimize yeni üyeler katarak, daha güçlü olarak yolumuza kararlılıkla devam etmekteyiz. Yaşadığımız sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak ve sorunsuz bir yaşam alanı oluşturmak için sizleri de derneğimize üye olmaya ve bizlere destek vermeye davet ediyoruz. Bilmelisiniz ki sizinle sesimiz daha gür çıkacak.” dedi. Çatalca KİPTAŞ konutları sosyal yardımlaşma kültür ve dayanışma derneği Tel: (0506) 702 22 11


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: